Walentynki z profilaktyką – czyli kochajmy mądrze

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
14 lutego 2016

12 lutego 2016r. w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Kaliszu odbyło się spotkanie z okazji zbliżającego się Dnia Świętego Walentego. Popularne Walentynki to dzień miłości. W taki dzień warto przypomnieć, że miłość to także odpowiedzialność. Z tego powodu spotkanie to zostało zorganizowane we współpracy ze Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Kaliszu i jego tematem przewodnim była miłość i profilaktyka HIV i AIDS. Na spotkanie przybyli przedstawiciele sekcji oświaty zdrowotnej i promocji zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kaliszu: p. Elżbieta Wojtyła, kierownik, p. Agnieszka Stępniak, asystent oraz p. Jakub Banasiak, rzecznik prasowy. Młodzież wysłuchała prelekcji kierownika sekcji pani Elżbiety Wojtyły.

 

 

 

Uczennice klasy II tżb – Angelika Maciejewska, Aleksandra Stefaniak, Weronika Starnecka, uczennica klasy 1tżk – Emilia Lintner oraz uczniowie klasy I tża – Klaudia Kusz i Szymon Misterek zaprezentowali informacje na temat historii Dnia Świętego Walentego oraz przedstawili inscenizację pt. „Miłość z perspektywy przedmiotów szkolnych.” Uczniowie obejrzeli także prezentację zatytułowaną „HIV-wiedza ratuje życie”.

Podczas spotkania nagrodzono laureatów szkolnych konkursów: „Improstyl - walentynki dla dwojga” , „Mistrz savoir-vivre'u”, „Przepis na miłość” oraz „Bądź bezpieczny w Internecie”.

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-02-14
Data publikacji:2016-02-14
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:1511