Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Gazetka internetowa "Rudy"

Autor: Aldona Wasilewska

Artykuły

Spotkanie grupy wsparcia dla rodziców

Zaproszenie dla rodziców

Uzależnienia od dopalaczy, narkotyków i innych środków psychoaktywnych                                   

będą tematem spotkania     grupy wsparcia dla rodziców     z   podinsp. Romanem Szelągiem,  które odbędzie się  w dniu 25 września (wtorek) o godzinie 16.00 w Szkole Podstawowej nr 4 ul. Polna 17 w Kaliszu (wstęp wolny).

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorem grupy wsparcia dla rodziców jest Stowarzyszenie Fajna Szkoła we współpracy z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną nr 1 w Kaliszu.

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Strefa zaufania – punkty konsultacyjne i grupy wsparcia dla rodziców” dotowanego przez Wojewodę Wielkopolskiego.                                            

 

24 września 2018

Wywiadówka integracyjna

Przejdź do - Wywiadówka integracyjna

Korzenie tradycji. Szlakiem smaków Polski niepodległej pod takim hasłem odbyła się uroczysta wywiadówka integracyjna oraz tradycyjne ślubowanie klas pierwszych Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Janka Bytnara "Rudego". Patriotyczna oprawa uroczystości oraz niesamowite specjały kuchni polskiej na długo pozostaną w pamięci uczniów i ich rodziców.

19 września 2018

VI Wielkopolski Konkurs "Profesjonalny Kelner - kluczem do sukcesu zawodowego"

Przejdź do - VI Wielkopolski Konkurs "Profesjonalny Kelner - kluczem do sukcesu zawodowego"

Konkurs pod honorowym patronatem

Grzegorza Sapińskiego Prezydenta Miasta Kalisza.

18 września 2018
Czytaj więcej o: VI Wielkopolski Konkurs "Profesjonalny Kelner - kluczem do sukcesu zawodowego"

Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

Przejdź do - Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

W poniedziałek 3 września rok szkolny 2018/2019 uroczyście zainaugurowała młodzież z Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, którą serdecznie w szkole z tradycjami przywitała pani dyrektor Anna Piotrowska-Wągrocka. Wychowawcy klas pierwszych, p. Magdalena Jankowska, p. Dagmara Nowicka- Zając , p. Anna Duma-Lalek, p. Eryk Gorzelańczyk, oprowadzili nowych wychowanków po szkole i przybliżyli sylwetkę Patrona Janka Bytnara „Rudego”.

4 września 2018

Święto Ulicy Niecałej

Przejdź do - Święto Ulicy Niecałej

Jak co roku  01 września 2018 r. spotkaliśmy się promując naszą szkołę na Święcie Ulicy Niecałej.

Tradycyjnie jest to impreza przeznaczona dla twórców, artystów, malarzy, rzeźbiarzy, osób zbierających i ogólnie pozytywnie „zakręconych”.

Nie mogło również zabraknąć  kaliskich szkół w tym Zespółu Szkół Gastronimiczno-Hotelarskich, Liceum Plastycznego oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, a także wszelkiego rodzaju organizacji i stowarzyszeń.

Tematem tegorocznego święta był klimat lat 20 i 30 “W starym kinie”. Na ulicy Niecałej widać  było pięknie ubrane damy i dżentelemnów – w strojach rodem ze Starego Kina.

Na ulicy Niecałej nie mogło także zabraknąć atrakcji dla miłośników motoryzacji oraz dawnych pojazdów. Organizatorzy zachęcali i zapraszali do przebrania się oraz wystylizowania na postacie z filmu, bajki bądź estrady z dawnych lat.

Młodzież naszej szkoły prezentowała stoisko wpisujące się wystrojem w klimat z tamtych lat. Uwieczniono również kadry filmowe ze starego Kalisza.

4 września 2018
Ewa Wawrzyńczak

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-10-08
Data publikacji:2015-10-08
Osoba sporządzająca dokument:Aldona Wasilewska
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:32921