Jesteś tutaj: Start / Projekty edukacyjne

Projekty edukacyjne

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Moje finanse i moja przyszłość

Przejdź do - Moje finanse i moja przyszłość

Głównym założeniem projektu jest: przygotowanie uczniów ZSGH do podnoszenia umiejętności i kompetencji w zakresie różnorodnych form przedsiębiorczości. Poszerzenie kompetencji zawodowych uczniów poprzez zapewnienie możliwości uzupełnienia wiedzy zdobywanej w szkole o nowe umiejętności w zakresie usług finansowych. Przygotowanie uczniów do założenia własnej działalności gospodarczej. Projekt przyczyni się także do zwiększenia samodzielności zawodowej uczniów.

Czytaj więcej o: Moje finanse i moja przyszłość

Szkoła Promująca Zdrowie

Przejdź do - Szkoła Promująca Zdrowie

Program ten rozwijany był w Polsce w ramach Europejskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie (ESSzPZ), utworzonej w 1992 r., od 1 stycznia 2008 r. w Europejskiej Sieci Szkół dla Zdrowia w Europie – SHE, w wyniku porozumienia WHO/EURO, Rady Europy i Komisji Europejskiej. Polska została członkiem tej sieci w grupie pierwszych ośmiu krajów.

W ramach upowszechniania programu stworzono strukturę wspierającą rozwój sieci SzPZ − utworzono Zespół ds. Promocji Zdrowia w Szkole, powołano Krajowego Koordynatora ds. promocji zdrowia w szkole oraz wojewódzkich koordynatorów. We wszystkich województwach istnieją sieci szkół, w niektórych nawet funkcjonują sieci rejonowe, powiatowe lub miejskie, utworzone w celu łatwiejszego koordynowania i skuteczniejszego wspierania pracy szkół. Aktualnie nasza szkoła stara się o certyfikat „ Szkoły promującej zdrowie”.

Szkoła Dobrze Wychowana

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Janka Bytnara „Rudego” przystąpił do realizacji projektu „Szkoła Dobrze Wychowana”.

Czytaj więcej o: Szkoła Dobrze Wychowana

Bezpieczna szkoła - bezpieczny uczeń w szkole, na ulicy i w sieci internetowej

Przejdź do - Bezpieczna szkoła - bezpieczny uczeń w szkole, na ulicy i w sieci internetowej

Janek Bytnar Rudy– patron szkoły

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-05-14
Data publikacji:2015-05-14
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:7354