Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Witamy na naszej stronie

Szkoła z wieloletnią tradycją przygotowuje najlepszych pracowników w branży gastronomicznej i hotelarsko-turystycznej

MISJA I WIZJA SZKOŁY

Nasza Szkoła jest miejscem wszechstronnego rozwoju ucznia oraz przestrzenią, w której można rozwijać swoje zainteresowania i własne potrzeby. Wskazujemy na właściwe postawy i wartości, a jako nadrzędne przesłanie traktujemy współpracę i partnerstwo całej społeczności szkolnej

Najnowsze aktualności

Walentynki

Przejdź do - Walentynki

Szanowni Państwo,

Rada Rodziców zaprasza na Bal Walentynkowy, który odbędzie się 16.02.2019 r.  o godz.19.00  w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Janka Bytnara „Rudego" w Kaliszu.

Oferujemy  smaczne  i atrakcyjne przekąski jak przystało na warsztaty szkolne, wspaniałą zabawę przy muzyce zespołu  "Błysk" oraz liczne atrakcyjne nagrody, każdy los wygrany.

Dlatego też zwracamy się, do  wszystkich rodziców, z  prośbą o wsparcie   rzeczowe  naszej loterii, każdy podarunek mile widziany.

16 lutego 2019
Czytaj więcej o: Walentynki

WALENTYNKOWY TURNIEJ ZAWODÓW

Przejdź do - WALENTYNKOWY TURNIEJ ZAWODÓW

 


14 lutego 2019 r. Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Janka Bytnara „Rudego” w Kaliszu był gospodarzem warsztatów kulinarnych WALENTYNKOWY TURNIEJ ZAWODÓW. W spotkaniu wzięli udział zaproszeni goście z: Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu, firmy „Colian” oraz uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Program wydarzenia obejmował promocję oferty edukacyjnej Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Janka Bytnara „Rudego” oraz pracodawców, warsztaty z doradztwa zawodowego- „Zaprojektuj swoją przyszłość” przygotowane przez CWRKDiZ. Uczestnicy spotkania mogli obejrzeć przygotowanie potraw przez uczniów ZSGH, gimnazjum i szkoły podstawowej oraz wziąć udział w warsztatach „Sprawdź się w przyszłym zawodzie…” . Wydarzenie zakończyło się degustacją przysmaków przygotowanych przez szkolne warsztaty ZSGH.

 

14 lutego 2019
Czytaj więcej o: WALENTYNKOWY TURNIEJ ZAWODÓW

Bal Studniówkowy

Przejdź do - Bal Studniówkowy

To była magiczna noc, pełna niezapomnianych wrażeń dla uczniów Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Janka Bytnara "Rudego" w Kaliszu. Nauczyciele, rodzice i młodzież bawili się na Studniówkowym Balu w kulturalnej atmosferze do białego rana.

3 lutego 2019
Czytaj więcej o: Bal Studniówkowy

My Fair Lady

Przejdź do - My Fair Lady

W sobotę 12.01.2019 roku odbyła się kolejna wycieczka integracyjna do Teatru Wielkiego w Łodzi na musical "My Fair Lady ". MY FAIR LADY to opowieść o tym, że marzenia się spełniają, że los każdego może się odmienić na lepsze. 

13 stycznia 2019
Czytaj więcej o: My Fair Lady

Sukces uczniów Gastronomika

Przejdź do - Sukces uczniów Gastronomika

11.01.2019, w Poznaniu, uczeń z klasy IV TŻ/K, Jakub Królak, zajął 6 miejsce w XXII etapie Okręgowej Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności, a Julia Jabłońska, uczennica z klasy IV TŻa, 20 miejsce.
GRATULUJEMY!

12 stycznia 2019
Czytaj więcej o: Sukces uczniów Gastronomika