„Młodzi pracownicy – bezpieczny start”.

 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
 • Drukuj zawartość bieżącej strony
4 listopada 2016

W dniu 3 listopada 2016 roku w ramach projektu „Bezpieczna szkoła-bezpieczny uczeń” i realizacji innowacji pedagogicznej  „Mój zawód – Moja przyszłość” odbyły się warsztaty dla młodzieży z przedstawicielem Państwowej Inspekcji Pracy panią Agnieszką Mamot w ramach programu „Kultura Bezpieczeństwa”  nt: „Młodzi pracownicy – bezpieczny start”. 

 

  Celem prowadzonych działań była edukacja młodzieży w dziedzinie zagrożeń zawodowych, kształtowanie pożądanych postaw w zakresie bezpiecznych zachowań oraz informowanie młodzieży o różnorodnych aspektach prawnej ochrony w pracy. Podczas warsztatów uczniowie mogli zapoznać się z zagadnieniami dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa pracy. W warsztatach uczestniczyło 72 uczniów: z klasy I Tża 24 uczniów, z klasy III Th/k 3 uczniów, z klasy III Tżb 24 uczniów, z klasy II kuch 21 uczniów. Koordynatorem warsztatów była pani Agnieszka Kocińska

Autor: Agnieszka Kocińska

Galeria

 • Powiększ zdjęcie Warsztaty dla młodzieży z przedstawicielem Państwowej Inspekcji Pracy panią Agnieszką Mamot

  Warsztaty dla młodzieży z przedstawicielem Państwowej Inspekcji Pracy panią Agnieszką Mamot

 • Powiększ zdjęcie Celem prowadzonych działań była edukacja młodzieży w dziedzinie zagrożeń zawodowych, kształtowanie pożądanych postaw w zakresie bezpiecznych zachowań.

  Celem prowadzonych działań była edukacja młodzieży w dziedzinie zagrożeń zawodowych, kształtowanie pożądanych postaw w zakresie bezpiecznych zachowań.

 • Powiększ zdjęcie Uczniowie mogli zapoznać się z zagadnieniami dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa pracy.

  Uczniowie mogli zapoznać się z zagadnieniami dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa pracy.

 • Powiększ zdjęcie Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Bezpieczna szkoła-bezpieczny uczeń” i innowacji pedagogicznej „Mój zawód – Moja przyszłość”

  Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Bezpieczna szkoła-bezpieczny uczeń” i innowacji pedagogicznej „Mój zawód – Moja przyszłość”

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-11-04
Data publikacji:2016-11-04
Osoba sporządzająca dokument:Agnieszka Kocińska
Osoba wprowadzająca dokument:Małgorzata Piwowarczyk
Liczba odwiedzin:1003