Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Gazetka internetowa "Rudy"

Artykuły

Wizyta w hotelu Hampton by Hilton

Przejdź do - Wizyta w hotelu Hampton by Hilton

W dniu 21.09.2023 r. grupy hotelarskie z klas I Tż/h i II Tż/h wraz z opiekunami p. Soną Arakelyan i p. Włodzimierzem Bąkowskim odwiedziły hotel Hampton by Hilton. Przyszli technicy hotelarstwa mieli okazję zapoznać się z rodzajami pokoi oraz innych pomieszczeń, a także z wyposażeniem i ofertą usług. Po obiekcie hotelowym oprowadzał i dostarczał niezbędnych informacji absolwent naszej szkoły, a obecnie pracownik działu recepcji hotelu Jakub Kalinowski.

22 września 2023

Młodzież klas piątych z wizytą w kaliskim ratuszu.

Przejdź do - Młodzież klas piątych z wizytą w kaliskim ratuszu.

Wizyta uczniów klas 5 Tż-P, 5 Tt/h-P i 5 Tż/tż/k-P w kaliskim ratuszu, gdzie przeszłość spotyka sie z teraźniejszością.

20 września 2023

Wycieczka do Wisły.

Przejdź do - Wycieczka do Wisły.
Wycieczka Integracyjna do urokliwej Wisły, która odbyła się w dniach 18-20 września 2023 roku pod opieką nauczycieli Mileny Kwaśniak-Nowak, Martyny Kasprzak oraz Włodzimierza Bąkowskiego, okazała się niezapomnianą przygodą, która zapadnie uczestnikom na długo w pamięci. Pogoda dopisała, a atmosfera w grupie była wyjątkowa, pełna śmiechu i wspólnych przeżyć.  Przez te trzy dni młodzież wraz z opiekunami podziwiała nie tylko malownicze krajobrazy Beskidów, ale także delektowała się wspólnym czasem.
20 września 2023

Wywiadówka integracyjna w Gastronomiku.

Przejdź do - Wywiadówka integracyjna w Gastronomiku.

Jak co roku we wrześniu  w ZSG-H odbyła się   wywiadówka integracyjna dla rodziców. Wydarzenie było jednym z elementów programu profilaktyczno-wychowawczego i przebiegało pod hasłem  "Przyszłość chleba tkwi w tradycji" , bowiem  plony pól jesiennych trafiły na stoły szkolnej świetlicy w postaci dżemów, serów i innych specjałów. Chleb w różnych odsłonach stał się symbolem łączności między szkołą a domami rodzinnymi naszych uczniów. A to dzięki zaangażowaniu wielu rodziców, którzy podzielili się przepisami i także  uczestniczyli w rodzinnym pieczeniu chleba. Kazdy z uczestników wywiadówki mógł skosztować smacznych wypieków. Za przygotowanie uroczystości odpowiedzialne były panie: Anna Piwońska, Weronika Kęszka, Natalia Pawlaczyk, Magdalena Wiśniewska i Agnieszka Dumańska.

21 września 2023

Ślubowanie klas pierwszych.

Przejdź do - Ślubowanie klas pierwszych.

21 września uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Janka Bytnara "Rudego" złożyli ślubowanie w obecności Dyrekcji, wychowawców i nauczycieli.  Gratulujemy  świeżo zaprzysiężonym Bytnarowcom. Mamy nadzieję, że lata nauki w  Gastronomiku upłyną im w miłej atmosferze i zaowocują licznymi sukcesami w nauce.

21 września 2023

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-10-08
Data publikacji:2015-10-08
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:95807